//// ČASTO KLADENÉ DOTAZY ////

Co je to CD Klíč (digitální distribuce)?

CD klíč se primárně používá k aktivaci hry po její koupi. Tato aktivace je ve většině případech prováděna online. Pro snadnější správu her (aktualizace, download) a jejich následnou aktivaci se již dnes běžně používají platformy, jako jsou například STEAM, Origin, uPlay, apod.


Je to original?

Ano, všechny produkty jsou nakupovány z oficiální distribuce a ve většině případů jsou určeny pro digitální platformy jako je Steam, Origin, Uplay, Battle.net a jiné. Za originalitu CD klíčů ručíme.


Mohu hru instalovat/hrát na více PC?

Samozřejmě, produkt můžete instalovat opakovaně, stejně tak jako z fyzického media, hraní je možné jen na jednom PC současně, pokud tedy produkt chcete hrát současně na více PC, je třeba zakoupit odpovídající počet CD-Klíčů/licencí.


Jak opětovně nainstaluji produkt?

Produkt aktivujete vždy na svůj uživatelský účet přímo u výrobce/vydavatele hry, tedy opětovná instalace se provádí pomocí přihlášení na svůj profil, kde máte hru aktivní.


Proč jsou hry levnější?

Zejména proto, že k nám, ani k vám neputuje celá krabice s hrou, Eliminujeme tak výrobní a distribuční náklady spojené s dodáním krabice, DVD, manuálu, apod. Zároveň naším hlavním portfoliem je Velkoobchod v této oblasti, tedy produkty nakupujeme ve velkém počtu a tím je možno získat slevu, některé produkty jsou také nakupovány v zahraničí, kde distributor má jinou cenovou politiku. Právě díky tomuto jsme schopni nabídnout výrazné slevy oproti běžným cenám.


Jaké jsou možnosti doručení?

Všechny produkty jsou doručovány elektronicky, tedy po vyřízení Vaší objednávky je najdete ve Vašem profilu v historii objednávek.


Je uvedená cena konečná?

Ano, neúčtujeme poplatky za doručení popřípadě za využití platební brány aj. Tedy cena uvedená u produktu je vždy cenou konečnou.


Jakou poskytujete na CD klíče záruku?

Na prodané CD klíče poskytujeme záruku ve smyslu 100% garance toho, že váš CD klíč je zcela unikátní a i když se tak prozatím nikdy nestalo, vrátíme vám peníze, nebo zašleme jiný CD klíč v případě, že dojde k potížím při jeho aktivaci.